dnes je pondělí 18.06.2018
svátek má Milan

aktuality

Výsledky zápisu do mateřské školy v termínu 15. - 16. května 2018

více ...

Provoz MŠ v době hlavních prázdnin

více ...

Snížení úplaty v případě přerušení provozu MŠ

více ...

Desatero předškoláka

více ...

Výzva 56

Plakát projektu

Cestujeme do zahraničí

Ve dnech 9. až 13. listopadu 2015 se 20 žáků naší školy vydalo na kulturně vzdělávací pobyt do Velké Británie a dalších 10 žáků do Rakouska. Součástí programu byla prohlídka kulturních památek, návštěva turistických atrakcí a procvičení komunikace v cizím jazyce v reálném prostředí. Žáky doprovázely paní učitelky z naší školy a průvodkyně cestovní agentury. Skvělou práci odvedli také řidiči autobusů, protože silnice byly plné vozidel s účastníky podobných dobrodružných výprav za poznáním.
Pobyt byl totiž financován v rámci Výzvy MŠMT č. 56 - Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost a této možnosti využilo více než 2000 škol v České republice. Výzva 56 nezapomněla ani na učitele. V říjnu navštívili tři učitelé Londýn, aby se zdokonalili v angličtině. Dvě paní učitelky byly v Belgii a zajímaly se hlavně o výuku přírodovědných předmětů a využívání informačních technologií ve výuce. Na závěr roku vycestovala paní ředitelka do Finska, aby mohla porovnat znalosti anglického jazyka našich a finských žáků základní školy a také porovnat podmínky pro práci ředitelky školy u nás a ve Finsku.
A pokud jste nestihli zhlédnout naše prezentace na Vánočním jarmarku ve škole, připravujeme je pro vás na webu naší školy i s dalšími fotografiemi.

Zapsala Jitka Ungermannová

Foto z Londýna

Foto z Vídně

Čtenářské dílny


Design downloaded from Zeroweb.org: Free website templates, layouts, and tools.