Rozsvěcení vánočního stromu

01.12.2012

V sobotu, dne 1. 12. 2012 v 17 hod. jsme se opět po roce sešli, abychom slavnostně rozsvítili vánoční strom u naší školy. Slavnostní večer byl zahájen před místním kostelem úvodním slovem paní ředitelky Evy Pluskalové a pana starosty Milana Elfmarka. V hojném počtu rodičů, dětí a všech ostatních návštěvníků, kteří k nám zavítali, jsme se mohli zaposlouchat do vánočních koled, písniček a básní v podání všech dětí z 1. stupně a děvčat 2. stupně naší školy. Nechyběl ani doprovod na kytary, který si nacvičili ke dvěma anglicky zpívaným písním Kristýna Kovaříková a Filip Šťastný z 8. třídy. Jednou z dalších zajímavých skladeb byla vánoční píseň, kterou zazpívaly a zahrály za doprovodu fléten Adéla Jermářová, Pavla Zbořilová, Vendula Marčanová a Ilona Hrudníková. Po přibližně půlhodinovém programu se strom rozsvítil a diváci se mohli občerstvit svařeným vínem či napečeným cukrovím. Vánoční čas mohl začít….
Ivana Hlaváčová, uč. 4. tř.

VIDEO: Rozsvěcení vánočního stromu

VIDEO: Rozsvěcení vánočního stromu