Pololetní hodnocení

06.02.2017

n_dsc_0609.jpg
Pololetí školního roku jsme využili nejen k hodnocení naší společné práce, ale také k předání diplomů a ocenění těm, kteří úspěšně reprezentovali naši školu v několika soutěžích. Vojtěchu Pelíškovi děkujeme za úspěšnou reprezentaci školy v Talentové soutěži v psaní na počítačové klávesnici. Soutěž proběhla na podzim na Obchodní akademii v Prostějově. Dále blahopřejeme Agátě Jermářové k úspěšnému řešení školního kola Matematické olympiády a děkujeme jí za reprezentaci školy v okresním kole. Veronice Svobodové a Monice Doleželové blahopřejeme k nejlepším výsledkům ve školním kole Pythagoriády. A v neposlední řadě žákyním a žákům čtvrté, páté a šesté třídy za úspěch ve výtvarné soutěži. Z 6. třídy uspěly Monika Doleželová, Terezie Kožušníčková, Věra Rolencová a Marcela Kovaříková. V 5. třídě byly oceněny jako nejlepší Aneta Larišová, Klára Procházková, Tobias Kos, Ondřej Lobodáš, Karin Kubíčková, Tereza Fantová, Agáta Jermářová a Ondřej Hrubý. A ve čtvrté třídě vynikly Veronika Svobodová a Diana Džuhlja.
Žákům děkujeme za reprezentaci školy a přejeme jim hodně úspěchů v dalších soutěžích.

Zapsala Jitka Ungermannová

n_dsc_0588.jpg