VÁNOČNÍ SHOW

11.12.2014

Ve čtvrtek 11. prosince se celý první stupeň naší školy vydal do prostějovského divadla, kde pro ně bylo připravené vystoupení s názvem Vánoční show 2014. Hlavní protagonisté tohoto programu byly herecké osobnosti Amfory Praha Petr Salava, Jan Čenský, Michal Nesvadba a Veronika Nosková. Nešlo o tradiční divadelní představení, ale o interaktivní vánoční pořad pro žáky, ve kterém zazněly vánoční koledy i písničky z pohádek. Celý pořad se nesl v soutěživém duchu. Každý žák obdržel při vstupu do foyer číslo, a to mu po vylosování dalo možnost účasti v soutěži. Ze sedmi soutěží se na nás usmálo štěstí celkem třikrát. Lada Logrová, Vendula Marčanová a Adéla Pastorková si za splněné úkoly převzaly hodnotné dárky. Jednu z hlavních cen si odnesla Klára Procházková. Součástí scény byla i videoprojekce. I když jsme seděli na balkóně, všichni velmi dobře viděli nejen na účinkující, ale i na soutěžící spolužáky. Ti byli velmi bouřlivě povzbuzováni. Společně jsme také vytvořili mohutný pěvecký sbor při zpěvu vánočních písní. Program, který trval více jak hodinu, uběhl velmi rychle a všem se líbil.

Zapsala Jarka Rašková, Renata Látalová